شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه

 شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت بانک شهر بوده است
فعالیت های شهرآتیه، در چهار دسته عمران و توسعه شهری، املاک و مستغلات، بازرگانی و تامین، و سرمایه گذاری و روابط بین الملل دسته بندی می گردد. 
این شرکت علی رغم عمر نسبتاً کوتاه خود نسبت به سایر شرکت های فعال در زمینه صنعت ساخت و ساز و املاک و مستغلات، به اجرای پروژه های عظیمی در حوزه عمران و توسعه شهری پرداخته است و اکنون با گذشت کمتر از ۱۰ سال از عمر فعالیت، بیش از ۱۲۰ پروژه با ارزش مالی ۲۵ هزار میلیارد تومان اجرا نموده است. 
در حال حاضر  نزدیک ۱۲ هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه هایی چون توسعه حمل و نقل ریلی، احداث پروژه های عظیم اداری، تجاری، فرهنگی و چندمنظوره، ساخت راه ها و تقاطع ها، ابنیه خدمات شهری و سازه های شهری، راه اندازی و استقرار سیستم های ترافیکی، تامین تجهیزات و ماشین آلات راه سازی و خدمات شهری، تامین ناوگان حمل و نقل شهری و ... در حال اجرا توسط شهرآتیه می باشد.

آکادمی تامین مالی و سرمایه گذاری مولوی سمیناری تحت عنوان روش های تامین مالی بین المللی و جذب سرمایه گذاری خارجی شرکت های ایرانی در دوران جدید اقتصاد ایران و به سخنرانی دکتر پیمان مولوی در شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه برگزار کرد.

بیشتر از این سمینار بخوانید:
برگزاری کارگاه روش های تامین مالی بین المللی و جذب سرمایه گذاری خارجی در شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه

دکتر مولوی در این کارگاه با اشاره به اهمیت صورت های مالی عنوان کردند که بدون داشتن صورت های مالی مبتنی بر استاندارد بین...